Uczulenie na hybrydę – na co zwrócić uwagę przy wyborze lakieru?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Stylizacje paznokci z wykorzystaniem lakierów hybrydowych to prawdziwy hit ostatnich lat. Mają szerokie grono zwolenników, a salony kosmetyczne oferujące taką usługę wyrastają na polskim rynku jak grzyby na deszczu. Wśród zalet tego rodzaju manicure należy wymienić przede wszystkim duża trwałość, efektywność oraz wygodę. W zapomnienie odchodzi już używanie zwykłych lakierów do paznokci, które szybko odpryskują i potrzebują nawet kilku godzin, aby dobrze zaschnąć i nie stworzyć mało estetycznie wyglądając plam czy zacieków. 

Najlepsze marki lakierów hybrydowych dostępne na polskim rynku

Oprócz lakierów hybrydowych bardzo dużym uznaniem cieszą się również żele UV do paznokci, które pozwalają nie tylko utwardzić płytkę, ale z drugiej strony również ją przedłużyć. Zabieg tego typu jest ratunkiem dla wszystkich kobiet, które posiadają z natury kruche i łamiące się paznokcie oraz dla tych osób, które borykają się z przykrym nałogiem obgryzania paznokci. Dzięki przedłużaniu paznokci każda kobieta bez przeszkód może cieszyć się zadbanymi i długimi paznokciami.

Bardzo ważna kwestią decydując się na zabieg manicure hybrydowego jest wybór odpowiedniego lakieru. Znane marki, jak na przykład https://chiodo.pl/pl/100-lakiery-hybrydowe-chiodopro pozwala w znaczny sposób zminimalizować ryzyko ewentualnych uczuleń, choć warto pamiętać, że nadwrażliwość na hybrydę jest głównie indywidualna. Odpowiednią sterylizacja przyrządów, sprawdzone lakiery czy żele UV to klucz do sukcesu oraz zadowolenia swoich klientek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*