W jakich opakowaniach dostarczane są przesyłki kurierskie?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Przesyłki kurierskie w zależności od rozmiaru mogą być zapakowane w różnego rodzaju opakowania. Jednym z najpopularniejszych są oczywiście pudełka klapowe. Produkuje się je z wytrzymałej i ekologicznej tektury. Dzięki solidności wykonania mogą przechować ciężar do 50 kg.

Jakie pudełko do przesyłki wybrać?

Opakowanie klapowe jest najpopularniejszym sposobem pakowania paczek kurierskich. Pudełka te są bardzo trwałe i odporne na wszelkie uszkodzenia. Osoba, która otrzymuje przesyłkę w takim opakowaniu, może być pewna, że produkt w jej wnętrzu jest w nienaruszonym stanie. Dzięki wykorzystaniu 3 i 5-warstwowej tektury falistej opakowania klapowe są twarde i bardzo wytrzymałe.

Do bardziej wymagającej przesyłki można zamówić karton fasonowy, który będzie wykonany zgodnie z instrukcjami klienta. Zarówno jeden, jak i drugi rodzaj opakowań można znaleźć na stronie http://janbox-europe.de/. Zastosowanie tych pudełek jest niezbędne w transporcie paczek. Dzięki wytrzymałości tektury oraz możliwości stworzenia własnych opakowań można dostarczyć przesyłki o najróżniejszych gabarytach czy kształtach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*