Ćwiczenia to nie wszystko, czyli jak mieć piękną i jędrną skórę

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Starasz się zrzucić zbędne kilogramy? Zbilansowana dieta i codzienne ćwiczenia na pewno pomogą osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Ale to nie wszystko! Warto również zwrócić uwagę na odpowiednią pielęgnację skóry oraz suplementację, aby efekt był tym bardziej powalający..

Pielęgnacja od środka

Jeśli chcemy, aby nasza skóra była jędrna, promienna i młodo wyglądająca, musimy pamiętać o zdrowej diecie. Dostarczenie organizmowi wszystkich niezbędnych składników mineralnych i witamin jest koniecznością. Ale jak to zrobić, skoro się przecież odchudzamy i redukujemy ilość spożywanych produktów? Odpowiedzią są zdrowe koktajle odchudzające, które zawierają dużo błonnika, a także przyśpieszają metabolizm organizmu, zwiększając spalanie tkanki tłuszczowej. Taki koktajl to również prawdziwa bomba witaminowa, dzięki której uzupełnimy braki niezbędnych dla zdrowia składników. W końcu lepiej jest odchudzać się z głową.

Pielęgnacja od zewnątrz

Aby nasza skóra była jędrna i gładka, musimy zadbać o odpowiednie nawilżenie – zwłaszcza, że restrykcyjna dieta może mieć niekorzystny wpływ na jej kondycję i powodować przesuszenie. Jest to szczególnie ważne zimą, kiedy jesteśmy narażeni na działanie mrozu. Z pomocą przyjdzie nam wtedy odżywczy balsam do rąk i ciała, który powinniśmy stosować dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Warto wybrać taki, który w swoim składzie ma cenne substancje silnie nawilżające takie jak mocznik, masło shea, olejek arganowy albo masło kakaowe. Masło kokosowe oraz wyciąg z aloesu również wpływa korzystnie na kondycję naszej skóry.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*