Wybór skórzanego portfela – na co zwrócić uwagę?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Skórzany portfel to przedmiot, który wytrzyma lata. Choć obecnie gotówka często zastępowana jest przez karty i bony, to wciąż trzeba je w czymś trzymać. Zobaczmy jak wybrać skórzany portfel, z którego będziemy zadowoleni.

Kupujemy skórzany portfel – na co zwrócić uwagę?

Obecnie portfel powinien posiadać dużo wkładek na dokumenty, karty i wizytówki. Taki mamy obecnie trend, że bilon powoli odchodzi do lamusa i na razie tendencja ta tylko się pogłębia, choć wiadomo, że pieniądz fizyczny nigdy całkowicie nie wyginie.

Wielkość portfela

Kupując nowy portfel trzeba zastanowić się, do czego będzie nam służył. Jeśli będziemy przechowywać w nim wszystko, to musimy wybrać duży portfel z obszerną kieszenią na bilon i przegródkami na gotówkę. Jeśli natomiast korzystamy głównie z kart, to może on być niewielki, ale z wieloma kieszonkami na karty i dokumenty. Najlepiej zdecydować się na uniwersalność i wybrać portfel, który będzie pasował do wszystkiego.

Rodzaj skóry

Obecnie najbardziej popularne są portfele skórzane z wysokiej jakości skór naturalnych. Najlepsze są skóry bydlęce i cielęce, które są delikatne, a jednocześnie bardzo wytrzymałe. Warto jednak rozważyć zakup portfela ze skóry syntetycznej, która niewiele ustępuje skórom naturalnym, a może zapobiec konsekwencjom, które mogą nas spotkać jeśli skóra na nasz portfel została pozyskana nielegalnie.

Wykończenie

Portfel powinien być wyposażony w mocne szwy i zamknięcie. W portfelu nie powinno być żadnych ubytków i uszkodzeń, gdyż może to znacznie skrócić czas eksploatacji.

Wysokiej jakości portfele znajdziesz na stronie: https://polskagalanteria.pl/Portfele,c,3

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*