Własne zdjęcie na etui na telefon – jak to zrobić

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Etui na telefon stają się bardzo popularne. Najwięcej popularności daje im fakt, że bardzo dobrze chronią telefon przed upadkami, przez co jego wartość utrzymuje się na stałym poziomie. Z drugiej strony etui może bardzo podnosić wartość estetyczną telefonu. Doskonałym przykładem są etui z własnym zdjęciem. Stają się bardzo popularne, a ich wykonanie jest szalenie proste. Jeżeli ktoś widział własnoręcznie zaprojektowane etui i chciałby też takie mieć- nie ma w tym nic problemu.

Etui na każdy telefon

Dzięki dzisiejszej ofercie wielu salonów możliwe jest wykonanie etui z własnym zdjęciem niemal na każdy telefon. Etui dla iPhone 8 z własnym zdjęciem może więc być bardzo proste do wykonania. Jak je wykonać? Można skorzystać ze strony internetowej, na której wysyła się własne zdjęcie i wybiera model telefonu, na który etui ma być wykonane. Następnie pracownicy salonu tworzą takie etui i wysyłają je na wskazany adres. Drugą możliwością może być osobiste udanie się do salonu z akcesoriami do telefonów albo salonu fotograficznego (w którego ofercie znajdują się takie etui) i przekazania im zdjęcia w formie elektronicznej.

Lepszy wygląd

Etui z własnym zdjęciem sprawia, że telefon wygląda o wiele lepiej i oddaje nasze zainteresowania. Bardzo popularne jest to w każdej marce. Etui z własnym zdjęciem dla Xiaomi to jedna z szerszych ofert wielu salonów wykonujących tego typu usługi. Zdecydowanie warto pomyśleć o takim rozwiązaniu, jeżeli ktoś chce by jego telefon był wyjątkowy i w pełni 09spersonalizowany.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*