Gdzie przydadzą się umywalki przenośne?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Często w trakcie wydarzeń trwających kilka lub więcej dni, np. remontów, nie mamy dostępu do urządzeń zapewniających bieżącą wodę. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest zakupienie wolnostojącej umywalki przenośnej. Tego typu produkty dostępne na http://wcserwis.pl/ są zazwyczaj wykonane z łatwego w czyszczeniu materiału ABS lub ocynkowanej stali i wyposażone w specjalne zbiorniki – jeden na czystą wodę, drugi zaś na brudną. Charakteryzują się ponadto estetyczną obudową, dużą funkcjonalnością oraz odpowiednimi rozmiarami. Gdzie mogą się umywalki przenośne przydać w szczególności?

Brak dostępu do bieżącej wody to już nie problem

Umywalki przenośne są popularne z tego powodu, że nie wymagają podłączenia do kanalizacji sanitarnej. Są efektowne, niezwykle wytrzymałe i dobrze wykonane, więc doskonale znoszą nawet wyjątkowo trudne warunki (np. niekorzystne czynniki atmosferyczne, takie jak upały czy intensywny deszcz).

Nie ma również żadnych problemów z ich konserwacją – może ją bowiem przeprowadzić prawie każdy mechanik. Warto podkreślić, że dodatkowe wyposażenie umywalek przenośnych obejmuje zazwyczaj dozownik na mydło i podajnik ręczników, co jeszcze bardziej ułatwia korzystanie z nich.

Te specyficzne urządzenia można najczęściej spotkać w następujących miejscach:

– punkty gastronomiczne, np. budki z jedzeniem (popularne food-trucki)
– place budowy i wnętrza, w których odbywa się remont
– niewielkie sklepy lub kioski
– salony kosmetyczne i masażu
– warsztaty samochodowe
– miejsca handlowe na różnego rodzaju targach czy konferencjach
– garaże i piwnice

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*