Top 3 telefonicznych akcesoriów

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Współcześnie większość osób korzysta na co dzień z nowoczesnych smartfonów. Te mobilne, zaawansowane technologicznie urządzenia w dużym stopniu ułatwiają nam życie, pozwalając bez problemu komunikować się z innymi ludźmi, wykonywać część obowiązków zawodowych, a także spędzać czas na rozrywce. Do smartfona warto zawsze dokupić szereg użytecznych akcesoriów, takich jak choćby solidne i wytrzymałe etui. Jeśli np. posiadamy popularny iPhone 6 Plus case do tego modelu znajdziemy w niemal każdym sklepie internetowym z akcesoriami GSM. 

Dbałość o obudowę to podstawa

Zdecydowanie najczęściej kupowanym akcesorium do smartfona jest etui ochronne na obudowę, skutecznie zabezpieczające ją przed różnymi uszkodzeniami mechanicznymi, w tym zwłaszcza pęknięciem (na skutek upadku na ziemię), zarysowaniem oraz zalaniem. W tej kategorii najpopularniejsze są wersje w formie silikonowych plecków na tylną część sprzętu, ale dużym powodzeniem cieszą się też gumowe bumpery, skórzane pokrowce (otwierane niczym książeczka) i kabury. Niezwykle przydatne akcesoria do telefonów to również powerbanki, przeznaczone do ich ładowania w sytuacji, gdy nie mamy dostępu do gniazdka sieciowego. Najlepiej wybierać modele o kompaktowym rozmiarze (mieszczące się w kieszeni spodni) i pojemności wynoszącej co najmniej tyle, ile bateria w urządzeniu (około 3000 mAh).

Optymalnym rozwiązaniem jest jednak zaopatrzenie się w powerbank mający 10 000 mAh, bo idealnie nadaje się on na dłuższe wyjazdy poza miejsce zamieszkania (np. urlop w górach czy biwak w lesie). Trzecim dodatkiem cieszącym się ogromną popularnością jest tzw. selfie stick, czyli kijek do robienia zdjęć typu selfie (w tym również grupowych). Jest to swoistego rodzaju statyw, stabilizujący smartfon i pozwalający na wykonywanie perfekcyjnych fotografii pozbawionych nieostrości czy szumów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*