Prysznice – najlepsze trendy w świecie łazienki

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Prysznic to zdecydowanie praktyczniejsze rozwiązanie niż wanna. Zajmuje mniej miejsca, więc sprawdza się w małych łazienkach. Na co dzień przekłada się na oszczędność czasu i wody, co przekonuje wielu konsumentów do jego montażu. Na co zwrócić uwagę, kiedy wybiera się kabinę i akcesoria prysznicowe?

Wielkość i kształt kabiny prysznicowej

W dużej łazience można wstawić kabinę sporych rozmiarów, zdecydować się na brodzik lub wnękę prysznicową. Niestety, niewiele osób może pochwalić się łazienką, której metraż jest wystarczający i w pełni funkcjonalny. Zwłaszcza w blokach pomieszczenia te na ogół są dosyć niewielkie, bywa że mają też nietypowy układ. Wówczas albo stawia się na wnękę prysznicową, wpisaną w układ łazienki, albo wybiera półokrągłe brodziki. Te ostatnie nie zajmują wiele miejsce, są za to w pełni funkcjonalne. Na rynku nie brakuje obecnie różnych modeli, wśród których z pewnością znajdzie się coś w sam raz do własnej łazienki.

Przemyślane akcesoria prysznicowe

Do kategorii akcesoriów prysznicowych zaliczane są między innymi baterie i dodatki w postaci uchwytów czy półek montowanych w kabinie. Niektórzy z nich rezygnują, ale bywają pomocne. Raczej nie należy z nimi przesadzać, ponieważ mogą wówczas utrudnić korzystanie z prysznica i znacząco ograniczyć ilość dostępnej w nim przestrzeni. Warto natomiast stawiać na jakość. Wykonane z dobrych materiałów baterie kosztują co prawda nieco więcej, ale okres ich użytkowania też jest dłuższy. Są praktyczne w użyciu i prezentują się atrakcyjnie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*