Praktyczne pomysły na urządzenie wnętrza salonu

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jednym z lepszych pomysłów na urządzenie salonu, jest zaaranżowanie przestrzeni za pomocą praktycznej meblościanki. Zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim możliwość modułowego ułożenia mebli. Co wchodzi w skład meblościanek? Czy spełnią one swoją rolę w salonie w mieszkaniu?

Praktyczne i niezawodne meblościanki

Meblościanki to zestawy mebli modułowych, które mogą tworzyć spójną całość, niezależnie od ustawienia poszczególnych elementów. Zestawy do salonu składają się z różnego rodzaju regałów, komód z szufladami, przeszklonych witryn oraz szafek RTV. Ten typ umeblowania sprawdza się zwłaszcza w mieszkaniach, gdzie panuje ciasnota i potrzebne jest optymalne zagospodarowanie wolnego miejsca. W salonie można pomieścić zarówno strefę rozrywki jak i wypoczynku, a także nocną porą przekształcić salon w sypialnię. Meblościanka pozwoli uporządkować tę wielofunkcyjną przestrzeń, aby jak najlepiej spełniała swoje zdanie.

W jakim stylu?

Meblościanki zostały zaprojektowane z myślą o modnych trendach wnętrzarskich. Ich barwy oraz fasony pasują do stylów takich jak: skandynawski, loft, industrial. Ponad to pojawiają się także meble modułowe w stylu nowoczesnym oraz klasycznym. Modne kolory meblościanek (beż, biel, naturalne odcienie drewna, czerń) pięknie komponują się z resztą aranżacji. Modernistyczne modele posiadają przeszklone witryny podświetlane punktowo lampkami LED. Funkcjonalne i ładne meblościanki, dopasowane stylistycznie do wnętrza, mogą w spójny sposób wejść także w skład innych aranżacji: np. skandi boho lub NY.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*