Pomysły na firmowy wyjazd integracyjny

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Organizując firmowy wyjazd integracyjny warto pomyśleć o wycieczce za granicę. Obecnie dostępne oferty na rynku proponują duże zniżki oraz promocje na takie formy wypoczynku, zwłaszcza dla dużych grup. Możemy też znaleźć firmy parające się wyłącznie ofertami dla większej ilości osób – warto się na takie zdecydować, gdyż większość z nich może pochwalić się sporym doświadczeniem w tym zakresie oraz pozytywnymi reakcjami grup, które skorzystały z danej oferty.

Coraz bardziej popularnym krajem dla integracyjnych wyjazdów firmowych stają się Włochy. Gwarancja słonecznej pogody i niezwykłych krajobrazów, zarówno latem jak i zimą, oraz przystępne ceny przyciągają do siebie coraz większą ilość polskich klientów. Jednym z bardziej znanych regionów jest Montecampione – region usytuowany na północy Włoch w okolicy jednego z większych włoskich jezior, a także w górskim krajobrazie. Miasteczko nastawione jest głównie na turystów, zimą oferując zjazdy narciarskie (sprawdź: wyjazd na narty do Montecampione) i jak najlepiej przygotowane stoki, latem natomiast kusząc różnymi możliwościami uprawiania aktywności fizycznej – od spacerów po górach, po zjazdy rowerowe. Znaleźć tam też można wiele sklepów oraz miejsc rozrywki, dzięki którym firmowa integracja będzie mogła zostać uznana za udaną – to jest wszelkiego rodzaju kluby, puby oraz kino.

Decydując się na firmowy wyjazd na narty w Alpy będzie to bardzo ciekawa propozycja, która jest dostępna przez cały rok. Lepiej zdecydować się na wyjazd zagraniczny, gdyż coraz częściej taki wyjazd jest bardziej opłacalny pod względem finansowym, niż wyjazd w polskie góry.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*