Nowoczesne wyposażenie pokoju dziecięcego

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Urządzając pokoik dla dziecka, powinniśmy zwrócić uwagę na detale. To właśnie drobne dodatki sprawiają, że ten staje się bezpiecznym i przytulnym miejscem, w którym nasz Maluch chętnie spędza czas. Miękki dywan jest jednym z takich elementów. Warto też zadbać o ciekawe źródło światła oraz o rzecz najważniejszą: zabawki. oto kilka ciekawym propozycji, które odmienią pokój pociechy.

Blisko natury

Dla rodziców, którzy chcą podarować swoim dzieciom coś trwałego i wykonanego z naturalnych materiałów, można polecić drewniane zabawki producenta Kay Bojesen. Marka ta jest obecna na rynku od ponad stu lat i podbiła serca dzieci i dorosłych na całym świecie. Wykonane z drewna ruchome zwierzęta: ptaki, małpki czy hipopotamy cechuje ciekawy design, wytrzymałość i to „coś”, czego próżno we współczesnych, plastikowych zabawkach. Użycie naturalnych materiałów, sprawia, że produkty te są przyjemne w dotyku i skutecznie pobudzają wyobraźnię.

Oświetlenie

Wybór odpowiedniego oświetlenia pokoju dziecięcego jest szczególnie ważny. Ładna lampka nocna nie tylko doda mu uroku, ale przede wszystkim pozwoli przegonić nocne strachy. Dobrze jest więc wybrać coś, co będzie się naszemu dziecku dobrze kojarzyło. Ciekawym rozwiązaniem są lampki Mr Maria w kształcie zwierząt: króliczka,  niedźwiadka lub słonia. Są wykonane z miękkiego, giętkiego materiału, co chroni je przed rozbiciem. Światło, które emitują jest delikatne i lekko przygaszone, więc z pewnością nie będzie raziło dziecka po oczach i ułatwi zasypianie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*