Metamorfoza wnętrza – jak zrobić ją małym kosztem?

Planujesz remont całego mieszkania? A może marzy Ci się tylko szybka metamorfoza i odświeżenie swoich wnętrz? Zobacz jak szybko i niewielkim kosztem sprawić, by Twoje pokoje nabrały świeżego wyglądu.

Odświeżenie okien na dobry początek

Niezależnie od tego, czy w Twoim domu znajdują się stare drewniane ramy okienne, czy może te bardziej nowoczesne, wykonane z PCV, z biegiem czasu mogą one ulec żółknięciu i wyblaknięciu. Nawet jeśli starałeś się dbać o nie jak najlepiej i utrzymywać w czystości, po kilku latach możesz zauważyć na nich różne ryski i plamy oraz że stają się coraz mniej estetyczne. Takie brzydkie, stare okna psuć będą obraz całego wnętrza, warto więc je odnowić i sprawić by znów wyglądały jak nowe. Dla uzyskania najlepszego efektu warto zakupić dobre i sprawdzone farby do okien.

Malowanie plastikowych ram okiennych wydaje Ci się dziwne? Otóż jest to nie tylko doskonały sposób na renowację, ale i zabezpieczenie okien na kolejne lata. Wysokiej jakości farby zabezpieczą PCV przed zarysowaniami, działaniem detergentów do mycia szyb, promieniowaniem słonecznym, dymem papierosowym i innymi zanieczyszczeniami powietrza wpływającymi na ich żółknięcie. 

Dobre farby do okien kupisz w sklepach budowlanych i z łatwością skorzystasz z nich sam. Nie potrzebujesz ekipy remontowej, wystarczy wałek lub pędzel i troszkę wolnego czasu, by słońce wpadało do Twojego mieszkania przez zupełnie nowe, choć ciągle te same okna. Nie potrzebujesz wymieniać całych okien, by uzyskać wspaniały efekt odświeżonego wnętrza.

TWÓJ KOMENTARZ

szesnaście − 1 =