Prosty sposób na dodanie kolorów nowoczesnemu wnętrzu

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nowoczesne aranżacje mają zwykle spokojny charakter i taką kolorystykę. Ostatnio modna jest dominująca szarość. Nadal też na czasie jest biel. Jeśli zastosuje się jeden czy dwa kolory dominujące i nie będzie żadnego wyrazistego, to przestrzeń będzie spokojna. Z czasem jednak można ją uznać za pozbawioną charakteru i zaczyna się odczuwać, że brakuje koloru. Warto wtedy wybrać dużą naklejkę na ścianę i wprowadzić do aranżacji taki kolor, jaki najbardziej by się przydał we wnętrzu. Jeśli jest ono neutralne kolorystycznie, to można dodać dowolną nową barwę.

Na ścianie może się pojawić las lub łąka, które wprowadzą kolor zieleni. Woda
i niebo dodadzą błękitu do wnętrza. Piękne kwiaty i smakowicie wyglądające owoce mogą być w pomarańczowym kolorze. Barwa pomarańczowa jest bardzo optymistyczna. Każda barwa ma jakieś oddziaływanie, można to uwzględnić przy wyborze dominującej kolorystyki motywu. Sam rodzaj motywu też ma duże znaczenie dla aranżacji. Na https://decoplanet.pl można zamówić różnorodne. Oferowane na tej stronie fototapety na folii samoprzylepnej mogą znaleźć się nie tylko na ścianie salonu. Można nakleić ciekawy obraz na ścianie w kuchni albo na lodówce. Tam owoce i inne motywy kulinarne pomogą uzyskać przyjazny klimat.

Jak już doda się przestrzeni jeden mocny akcent kolorystyczny w postaci fototapety, to warto jeszcze umieścić kilka mniejszych. W salonie mogą się znaleźć dwie mniejsze naklejki na innej ścianie niż ta z dużą fototapetą. Drobny akcent kolorystyczny mogą też wprowadzić poduszki na kanapie. W kuchni mogą to być doniczki na zioła albo wiklinowe koszyczki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*