Jakim samochodem pojechać latem do ślubu?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jednym z pierwszych wspomnień pary młodej i gości uczestniczących w tym wielkim wydarzeniu, jest przyjazd pary młodej na ślub. Branża firm oferujących pojazdy dla młodych par jest coraz szersza. W przeszłości pary wybierały głównie limuzyny, lecz obecnie dostępność innych pojazdów jest na tyle duża, że ograniczeniem jest tylko pomysłowość pary młodej i budżet przeznaczony na ten cel. Jeśli uroczystość została zaplanowana latem, warto skorzystać z możliwości, których nie będziemy mieli zimą.

Z dachem czy bez dachu?

Każda z tych opcji będzie miała z pewnością podobna liczbę zwolenników. W przeszłości pary dojeżdżały samochodami z dachem, nie z powodu świadomego wyboru, lecz z powodu braku dostępnych kabrioletów. Przy organizacji ślubu latem, warto pamiętać, że żadna inna pora roku nie daje tej możliwości wyboru. Obserwowanie rozwianego welonu panny młodej, może stać się  niezapomnianą atrakcją. Wypożyczanie kabrioletu jest coraz dostępniejsze w naszym kraju. Z ofertą wynajmu m.in. amerykańskich klasyków można zapoznać się na http://amerykanskieklasyki.pl/

Retro pozostaje w modzie

Choć większość par nadal decyduje się na wypożyczenie luksusowego modelu auta z ostatnich lat, w branży ślubnej coraz popularniejsze staje się wypożyczanie samochodów, których nie ma już na liniach produkcyjnych. Sentyment do pięknych starych modeli, powoduje, że coraz częściej młodzi decydują się wybór właśnie takiego samochodu. Czasem o wyborze decyduje np. skojarzenie z lubianym filmem, bądź wspomnienia związane z rodziną. Równie często znaczenie ma fakt, że taki wspaniały samochód świetnie prezentuje się na fotografiach. Jeśli ślub ma miejsce latem, brak nowoczesnego ogrzewania samochodu, nie będzie dla nas problemem. Dlatego warto zastanowić się, czy w miejsce limuzyny, nie wybrać klasyka.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*