Jaki strój wybrać na wystąpienia publiczne?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wystąpienia publiczne bywają stresujące. Nawet bardzo słynni i popularni mówcy przyznają się sami do tego, że również odczuwają przed nimi stres. Jednak zazwyczaj twierdzą, że są z tego zadowoleni. Dzięki niemu przecież skutecznie się motywują i potrafią wykrzesać z siebie jeszcze więcej optymizmu. Nie każdy jednak jest tak doświadczony w tym zakresie. Jeśli czeka Cię przemówienie przed większą publicznością, postaraj się do tego jak najlepiej przygotować.

Zrób wszystko żeby czuć się rześko, nie zapomnij o śnie

Pierwsze i najważniejsze, co należy zrobić, to dobrze się wyspać. Nie ma najmniejszego sensu zarywać jeszcze nocy po to, aby przypominać sobie, co się chciało powiedzieć lub ćwiczyć przemowy. To już naprawdę nic nie da. Jedynie może poskutkować tym, że rano nie będziesz w stanie sklecić kilku rozsądnych zdań. Sen to podstawa.

Ubierz się swobodnie i elegancko.

Zbyt obcisła spódnica, która może w każdej chwili pęknąć? Wąska koszula fit, zbyt mocno opinająca ciało? To nie są najlepsze rozwiązania. Przemawiać przecież będziesz prawdopodobnie na stojąco, jeśli dostaniesz mikrofon mobilny prawdopodobnie będziesz chodzić, aby pokazywać jakieś szczegóły na prezentacji czy ilustrować odpowiednio jakieś zagadnienia.

Ważne, więc, aby Twój strój był nie tylko elegancji, ale i wygodny. Dla kobiet świetnym rozwiązaniem mogą okazać się czółenka na słupku. Dzięki swojej konstrukcji i mocnemu obcasowi, każda kobieta będzie czuła się w nich pewnie. Pamiętaj jednak, by takie czółenka kupić wcześniej i rozchodzić je. Nie warto ryzykować.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*