Jak przygotować paznokcie pod manicure?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przygotowanie płytki paznokcia przed manicurem hybrydowym to absolutna konieczność. Nie wystarczy opiłować brzegów na pożądany kształt, musimy pamiętać o zadbaniu o całą powierzchnię, którą będziemy malować. Najlepiej zacząć od odsunięcia i wycięcia skórek. Profesjonalne kosmetyczki zazwyczaj w tym celu używają specjalnych frezów, jednak w warunkach domowych sprawdzi się tzw. kopytko metalowe i ostre cążki. 

Następnie należy zmatowić płytkę za pomocą bloczku polerskiego o niezbyt wysokiej gradacji. Pamiętajmy, by ten element zabiegu wykonywać niezwykle delikatnie. Zbyt mocno spiłowana powierzchnia sprawi, że paznokieć stanie się cienki i łamliwy. Kolejnym krokiem jest usunięcie pozostałości matowienia za pomocą płynu o nazwie cleaner. Na tak przygotowane paznokcie możemy nałożyć dobrej jakości produkty Victoria Vynn top, bazę oraz lakiery kolorowe bez problemu znajdziemy w internecie.

Na co zwrócić uwagę, kupując akcesoria do manicure?

Jeśli dopiero zaczynamy naszą przygodę z hybrydą, warto postawić na niezbyt drogie, ale dobre sprzęty. Pilniki papierowe, bloczki i akcesoria metalowe kupimy za kilka złotych w niemalże każdej drogerii stacjonarnej oraz internetowej.

 Najważniejszą rolę w całym procesie odgrywa porządny, wytrzymały lakier, w który możemy zaopatrzyć się na https://sklep.ileopard.pl/produkty/maniciure/lakiery-hybrydowe/lakiery-hybrydowe-victoria-vynn,2,10364. Marka Victoria Vynn poza ogromnym wyborem kolorów może zaoferować nam także różnego rodzaju bazy i topy dostosowane do naszych potrzeb. Dzięki metodzie hybrydowej i odpowiednio dobranym produktom paznokcie będą się pięknie prezentować nawet przez kilkanaście dni.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*