Magnesy na samochód – idealny gadżet reklamowy

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Szukasz nowego sposobu na zwiększenie świadomości o swojej firmie? Wyposaż swoje pojazdy w spersonalizowane magnesy samochodowe dla szybkiego i skutecznego marketingu w podróży. Trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i testowane w tunelu aerodynamicznym znaki magnetyczne pozwalają na zauważenie nazwy i logo Twojej firmy przez pieszych i innych kierowców, a także mogą pomóc Ci wywrzeć silne pierwsze wrażenie. Pasujące magnesy samochodowe są łatwe do dodania lub usunięcia i są świetnym rozwiązaniem, jeśli chcesz stworzyć jednolitą tożsamość marki dla kilku ciężarówek, samochodów osobowych lub dostawczych.

Aby stworzyć swoje własne magnesy na samochód, zacznij od wyboru rozmiaru i lokalizacji magnesu: możesz umieścić oznaczenia na bocznych drzwiach, z tyłu furgonetki – a nawet na obu. Następnie przejdź do projektu. Zostanie on wydrukowany na magnesie o grubości 0,85 mm, a dzięki matowej powierzchni i odpornym na blaknięcie farbom UV, Twoje znaki będą się wyróżniać wszędzie tam, gdzie poprowadzą Cię drogi.

Czy powinienem dopasować magnes samochodowy do koloru mojego samochodu?

Zaleca się wykonanie magnesu reklamowego w innym (dodatkowym) kolorze.  Nie tylko pomaga to wyróżnić się wśród ludzi, ale jest także najłatwiejszym sposobem na stworzenie jednolitego wyglądu wielu samochodów w różnych kolorach.

Czy można umieścić magnes na nowej pracy malarskiej?

Nie, będziesz chciał poczekać, aż farba stwardnieje, dotyczy to również nowych prac z lakierem bezbarwnym lub woskiem. 

Zalecany czas oczekiwania to 90 dni na nową farbę, 60 dni na lakier bezbarwny i 2 dni na wosk.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*