Feminizowane nasiona marihuany – czym się charakteryzują?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Feminizowane nasiona marihuany powstały poprzez skrzyżowanie dwóch żeńskich roślin marihuany z rośliną męską. Rezultatem jest partia nasion marihuany, które wszystkie będą produkować żeńskie kwiaty. Produkuję się z nich kolekcjonerskie nasiona marihuany.

Jak powstają feminizowane nasiona?

Feminizowane nasiona marihuany są tworzone, gdy dwie rośliny żeńskie są uprawiane obok siebie z roślinami męskimi w celu ich zapylenia. Pyłek z tych męskich roślin zapładnia żeńskie kwiaty i produkuje nasiona, które produkują tylko żeńskie potomstwo, gdy są zasadzone w glebie lub innym medium. Ta metoda zapłodnienia była używana przez wieki przez rolników, którzy chcieli zapewnić, że będą mieli wystarczającą ilość plonów każdego roku bez konieczności czekania, aż będą mogli zebrać plony przed ponownym zasadzeniem.

Czy kolekcjonowanie nasion marihuany w Polsce jest legalne?

Nasiona marihuany można legalnie zbierać w Polsce. Istnieją jednak pewne ograniczenia co do ich ilości. Przepisy różnią się w zależności od dzielnicy i gminy, ale ogólnie rzecz biorąc, można mieć do pięciu nasion marihuany w posiadaniu bez oskarżenia o posiadanie narkotyków. Nie wolno jednak ich hodować oraz sprzedawać.

Jak mogę kupić kolekcjonerskie nasiona marihuany w Polsce?

Możesz zamówić nasiona marihuany online na różnych stronach internetowych. Istnieją lokalne sklepy, które je sprzedają, ale często będą one sprzedawać je tylko osobom, które mieszkają w tym samym mieście co sklep. Jedną z popularniejszych odmian nasion, OG Kush, kupisz na stronie https://ganjafarmer.com.pl/497-og-kush.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*