Wynajem mini żurawi – czy jest drogi?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czasami mamy potrzebę wyremontować elewację domu, albo podciąć gałęzie wysokiego drzewa. W takiej sytuacji dobrym pomysłem jest wynajęcie mini żurawia. Jest to bardzo niewielkich rozmiarów dźwig, najczęściej zamontowany na samochodzie lub innym rodzaju podwozia samojezdnego. Czy usługa ta jest opłacalna i warto z niej skorzystać? Przekonajmy się.

Sprawdzamy opłacalność

Przeszukując dane, które można znaleźć w sieci, możemy zauważyć że ceny za wynajem mini żurawia z operatorem wynosi około 750 złotych za dzień. Jeżeli sami posiadamy uprawnienia i chcemy wynająć tylko i wyłącznie maszynę, zapłacimy połowę powyższej ceny. Można więc powiedzieć, że nie są to bardzo wysokie ceny, biorąc pod uwagę co możemy taką maszyną zrobić. Malowanie elewacji na wysokości lub podcinanie drzew przez wyspecjalizowane firmy, to koszty idące w grube tysiące złotych. Tymczasem nawet jednego tysiąca nie zapłacimy, wykorzystując wynajem mini żurawi Wrocław jak każde duże miasto ma mnóstwo firm, które oferują powyższe usługi.

Szukamy najlepszej oferty

Wynajem sprzętu dźwigowego prowadzony jest przez bardzo wiele punktów. Jeśli jeździmy dużo po mieście, zapewne widzieliśmy reklamy przynajmniej jednego. Gdy chcemy znaleźć najlepsze oferty i ceny, najlepiej jest w tym celu przeszukać internet. Na stronach powinniśmy znaleźć kompletny wykaz sprzętu, który udostępnia dystrybutor mini żurawi i dźwigów. Warto również sprawdzić, co o danej firmy piszą inni klienci. W ten sposób z pewnością znajdziemy satysfakcjonującą nas ofertę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*