Strój kąpielowy idealnie dopasowany do figury

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Chociaż lato oficjalnie już za nami, zakup odpowiedniego stroju kąpielowego może nas czekać o każdej porze roku, np. przed zimowym wyjazdem w egzotyczne miejsca. W wyborze właściwego stroju na plażę warto kierować się nie tylko modą, ale także wymiarami sylwetki. Pamiętając o tym, z pewnością dobierzemy idealny dla siebie model.

Przede wszystkim rozmiar

Pierwszą i najważniejszą rzeczą jest dokładne zmierzenie obwodu biustu, talii oraz bioder. Miarka musi dokładnie i równo przylegać do ciała. Wiele sklepów, zwłaszcza tych internetowych posiada szczegółową rozpiskę wymiarów, dzięki której możemy sprawdzić, jaki rozmiar stroju pasuje do naszej figury. Jednak sam rozmiar to nie wszystko. Równie istotny jest krój. 

Panie posiadające szerokie biodra powinny wybierać modele z podwyższonym stanem – takie rozwiązanie sprawi, że cała sylwetka będzie wyglądać na szczuplejszą. Miejmy na uwadze, że jeśli decydujemy się strój dwuczęściowy, górę i dół kupować osobno – pozwoli to uniknięcie sytuacji, gdy stanik okaże się np. za duży, a majtki za małe.

Modele jednoczęściowe doskonale sprawdzą się nie tylko w przypadku szczupłych kobiet. Mogą je wybrać także osoby, które posiadają fałdkę na brzuchu.

Panie posiadające figurę w kształcie klepsydry, mogą wybrać bikini np. z ciekawymi wycięciami w talii. Istotne jest jednak, aby góra była dobrze dopasowana do rozmiaru biustu. Gruszki natomiast doskonale będą prezentować się w strojach jednoczęściowych, w których dół jest ciemny, a góra jasna. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku kobiet z figurą jabłka, ale mogą one też sięgnąć po modele dwuczęściowe pod warunkiem, że dół stanowią majtki z wysokim stanem.

Inspiracji w poszukiwaniu najlepszego stroju można szukać nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale także internetowych. Np. na https://miandmolly.pl/ znajdziemy duży wybór strojów dla kobiet o każdym typie sylwetki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*