Stopery reklamowe – na jakie rodzaje możemy je podzielić?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jedną z najpopularniejszych i najskuteczniejszych strategii stosowanych przez sprzedawców w celu zwiększenia sprzedaży jest tworzenie ekspozycji. Od stojaków na ubrania do stojaków na biżuterię, stopery reklamowe są łatwym sposobem na przyciągnięcie nowych klientów i zwiększenie ogólnego doświadczenia zakupowego.

Istnieje jednak wiele różnych rodzajów stoperów reklamowych, z których możesz wybierać, a każdy z nich będzie miał swój własny wpływ na sprzedaż. Specjalistyczne firmy, zajmujące się tym rodzajem usług, takie jak https://pos-solution.pl/produkt/shelfstopery-stopery/ oferują przy tym szerokie spektrum produktów. Oto niektóre z najczęstszych typów stoperów reklamowych używanych przez sprzedawców detalicznych:

Klasyczny stoper reklamowy

Jest to jeden z najstarszych i najbardziej popularnych typów stoperów reklamowych. Posiada prostą konstrukcję z silnym brandingiem i wykorzystuje jasne kolory, aby zwrócić uwagę kupujących przechodzących obok. Klasyczny stoper reklamowy występuje w kilku różnych rozmiarach i kształtach, takich jak kule, kwadraty i cylindry, więc detaliści z łatwością znajdą taki, który będzie odpowiadał ich potrzebom.

Prosty stoper reklamowy

Ten typ produktu ma klasyczny wygląd, ale wielu sprzedawców preferuje go, ponieważ jest dostępny w bardziej przystępnych cenach niż inne dostępne obecnie opcje. Są one również dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, więc istnieje wiele opcji dostępnych dla każdego detalisty poszukującego tego typu produktu.

Premium stopery reklamowe

Ten rodzaj produktu jest droższy niż inne opcje, ale sprzedawcy mogą oczekiwać, że otrzymają produkt lepszej jakości. Są idealne dla wysokiej klasy sklepów, które chcą reklamować swoje produkty w wyjątkowy sposób.

Woblery

Ten rodzaj produktu jest również droższy niż inne opcje, ale nadrabia to wysoką skutecznością. Jest to doskonały wybór dla sprzedawców, którzy chcą przyciągnąć klien

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*