Sposoby na urozmaicenie dekoracji ślubnych

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jest tak wiele rzeczy do rozważenia podczas planowania ślubu, ale jednym z najważniejszych jest wybór odpowiednich dekoracji. Przy tak wielu dostępnych opcjach może być trudno wybrać to, co chcesz i jak sprawić, by działało.

Dekoracje mogą sprawić, że wesele stanie się wyjątkowe. Kwiaty, świece i nakrycia stołu – wszystkie te elementy zwalają z nóg Waszych gości – ale tylko wtedy, gdy są wykonane poprawnie! Mamy dla Ciebie kilka świetnych wskazówek, które pomogą Ci upewnić się, że każdy aspekt wesela wygląda idealnie.

Użyj kolorowych świateł

Użycie kolorowych świateł może znacznie urozmaicić każdą uroczystość, ale są one szczególnie przydatne na weselach, gdzie wszystko inne jest białe lub kremowe. Użyj kolorowych sznurów świetlnych wokół drzew lub wzdłuż chodników, aby nadać im świąteczny wygląd w nocy. Możesz je również zawiesić między drzewami, jeśli nie są wystarczająco wysokie, aby sięgnąć sufitu bez bycia widocznym z daleka (działa to szczególnie dobrze, jeśli masz dużo drzew). Używaj białych świateł na śluby w ciągu dnia (chyba, że chcesz iść z zimowym motywem na zewnątrz).

Zawieszki na alkohol

Zawieszki na alkohol weselny są świetnym sposobem na dodanie trochę stylu do swojego ślubu. Zawieszki są zwykle wykonane ze szkła lub plastiku i mają kształt kieliszków do wina, fletów do szampana lub butelek do likieru. Mogą być zawieszone pod sufitem same lub w grupach po dwa lub więcej. Możesz znaleźć te zawieszki w większości sklepów monopolowych i sklepów z dostawami imprez.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*