Przedpokój – małe wnętrze pełne funkcjonalności

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Aranżacja przedpokoju z racji na charakterystyczną wąską przestrzeń tego pomieszczenia dostarcza często wielu trudności. Jak zaprojektować i urządzić to wnętrze, by mimo małego rozmiaru było w pełni funkcjonalne?

Praktyczne pomysły na umeblowanie przedpokoju

Aktualnie istnieje szereg firm, które specjalizują się w przygotowywaniu mebli i dodatków przeznaczonych typowo do małych wnętrz przedpokojowych. Oferowane przez nie produkty, takie, jak np. maksymalnie spłaszczone wieszaki montowane do ścian, wąskie, ale przemyślane w swym projekcie meble do przedpokoju czy zminiaturyzowane garderoby i stojaki, są w stanie nadać tej przestrzeni zarówno atrakcyjnego wyglądu, jak i pełnej funkcjonalności.

Praktyczne wykończenia stosowane w przedpokojach wyróżniają się konstrukcjami o możliwie wąskich ściankach i specjalnych wzmocnieniach, które czynią je stabilnymi i wytrzymałymi. Odpowiednio dobrane mogą udźwignąć bez problemu zarówno ciężkie płaszcze, kurtki, jak i nasiąknięte deszczem bluzy. Przykładowe wieszaki dostępne na https://furnilux.pl/wieszaki-garderobiane będą tu stanowiły ciekawy dodatek do przedpokoju: smukłe, wąskie, wolnostojące lub przykręcane do ścian pozwolą stworzyć w przedpokoju przyjemny kącik pełen praktycznych rozwiązań. Dobrym pomysłem może być wykorzystanie wieszaków z charakterystycznymi haczykami skierowanymi nie na boki, a ku górze: ta opcja oszczędza przestrzeń w przedpokoju i sprawia, że nie ma obawy o to, że przechodząc obok wieszaka będziemy się o niego zaczepiać czy potykać.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*