Perfumy jako sprawdzony prezent dla partnera

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiele kobiet dysponuje różnorodnymi flakonami perfum. Dobierają zapach zależnie od okazji, pory dnia czy roku. Z mężczyznami sprawa na ogół wygląda prościej. Jedna woda toaletowa lub o zgrozo – dezodorant – na wszystkie okazje. Warto więc zadbać o gamę zapachową swojego partnera i co jakiś czas zaopatrywać go w nowe atrakcyjne wonie.

Dopasowanie do osobowości

W pierwszej kolejności linia zapachowa powinna pasować do konkretnego charakteru. Typ macho, biznesmen albo maniak siłowni będzie czuł się swobodniej pachnąc bardziej wyraziście, typowo męsko. Dla tych panów poleca się wody toaletowe na bazie piżma lub drzewa sandałowego. Te nuty zapachowe powinny zawierać również perfumy dedykowane na eleganckie okazje. Bardziej casualowe motywy roślinne świetnie sprawdzają się w lecie. Subtelne zapachy idealnie współgrają z typami introwertycznymi, którym nie zależy na tym, aby silnie zaznaczać swoją obecność w otoczeniu.

Wybór odpowiednich perfum w praktyce

Tyle teoria, natomiast w rzeczywistości niezwykle trudno dobrać odpowiednią woń. Nawet w perfumerii. Po skorzystaniu z testera i papierka trudno przecież oszacować jak długo zapach będzie się utrzymywał i jaka będzie jego ostateczna forma po interakcji ze skórą konkretnego człowieka. Dobrze w pierwszej kolejności kierować się opisami nut zapachowych. To solidne wskazówki. Następnie najlepiej kupować perfumy nalewane, które inspirowane są aromatami najbardziej znanych marek. Szeroki asortyment można znaleźć np. na stronie https://ambasadazapachu.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*