Jakie nagrody są najczęściej rozdawane w turniejach?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nagrody za turnieje różnią się w zależności od wydarzenia. Najczęściej spotykanymi nagrodami są:

Nagrody pieniężne

Główną nagrodą jest zazwyczaj nagroda pieniężna, która może wynosić od 100 zł do nawet miliona złotych. Możliwe jest również, że jest wielu zwycięzców, którzy dzielą się nagrodą za pierwsze miejsce.

Drogie przedmioty

Najwyższe turnieje często rozdają drogie przedmioty, takie jak samochód lub dom. Nagrody te są zazwyczaj rozdawane w ramach wielkiego finału, w którym wszyscy gracze, którzy dotarli do końca turnieju, zbierają się przy jednym stole i grają przeciwko sobie, dopóki nie zostanie tylko jedna osoba z wszystkimi żetonami.

Trofea

Niektóre turnieje będą rozdawać trofea lub medale jako nagrody, jeśli nie oferują niczego innego wystarczająco wartościowego, aby przyznać je jako nagrodę. Trofea te są często wykonane ze srebra, złota lub innych metali szlachetnych. Mogą być również wykonane z kryształu lub szkła, a w niektórych przypadkach są to po prostu tabliczki z nazwą turnieju. Jako trofeum najczęściej występują puchary i tarcze. Puchary są rozdawane zwycięzcom turniejów, podczas gdy tarcze są przyznawane graczom, którzy osiągną pewne kamienie milowe podczas turnieju, takie jak przejście przez określoną liczbę poziomów lub zajęcie drugiego miejsca.

Darmowe wejścia do innych turniejów

Niektóre turnieje przyznają darmowe wejścia do przyszłych wydarzeń jako nagrody za ich wygranie, ale nie zawsze są one gwarantowane i nie zdarzają się zbyt często, chyba że grasz w jakimś wysoko postawionym wydarzeniu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*