Legginsy nie tylko na siłownię

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Legginsy mają swój początek w modzie sportowej. Z czasem zaczęto je nosić również na zewnątrz. Podlegały przy tym najróżniejszym modyfikacjom. Wszystko zależało od charakteru kreacji i pory roku. Dziś żadna szafa nie może się bez nich obejść. Za co je tak bardzo lubimy?

Przede wszystkim wygoda

Nie da się ukryć, że za wielką popularnością legginsów kryje się wygoda i swoboda ruchów, albowiem zazwyczaj uszyte one są z rozciągliwych tkanin. Dodatkowo ich różnorodna forma sprawia, że mogą być składnikiem nie tylko sportowych kreacji. Bardzo często legginsy wybierane są jako ubranie na czas wolny po pracy. Mogą być również strojem weekendowym. Najlepszy taki zestaw to legginsy golf i do tego ponczo. To ostatnie koniecznie z grubej, miękkiej tkaniny.

Kreacja do biura i na wieczór

Zestawu z legginsami można również użyć na bardziej oficjalne okazje. W biurze świetnie sprawdzą się legginsy z grubszego materiału o kroju spodni, do których dobrana będzie dłuższa koszula, a do tego przykrywający ją klasyczny żakiet. Na imprezę najlepiej pójść w skórzanych legginsach do botków na wysokim obcasie. Całość zwieńczy efektowna bluzka i stosowne dodatki oraz biżuteria.

Szereg tego typu pomysłów na zestawienia znaleźć możesz na http://atrakcyjna.pl. Na spotkanie z przyjaciółmi na przykład można przyjść w połączeniu legginsów z dżinsową koszulą. Całość na pewno ożywią czerwone szpilki. Taki zestaw wygląda niezwykle seksownie. Tutaj również nie należy zapominać o gustownych dodatkach. Może to być mała torebka na pasku, złoty zegarek i oryginalne kolczyki o złotym kolorze.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*