Kompleksowy przewodnik po wyborze odpowiedniego alkoholu na wesele

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Alkohol na weselu – co musisz wiedzieć?

Jeśli chodzi o alkohol, wesela to wyjątkowa okazja. Chcesz mieć pewność, że jesteś w stanie zapewnić swoim gościom doskonały napój.

Wybór wina na wesele może być bardzo trudny. Ludzie często chcą, aby para młoda brała pod uwagę gusta wszystkich, co może jeszcze bardziej skomplikować sprawę.

Szampan jest często podawany na weselach, ponieważ jest droższy niż inne wina i ma reputację drinka okolicznościowego. Jednak wino musujące ma pewne zalety w porównaniu z szampanem – jest tańsze w produkcji, dostępnych jest więcej odmian, dzięki czemu można je dopasować do różnych gustów, a także można je pić wcześniej niż szampana.

Wybór drinków na weselu nie ogranicza się tylko do wina i piwa. Istnieje wiele innych opcji, z których możesz wybierać – jak koktajle i napoje mieszane. Należy również wziąć pod uwagę tolerancję na alkohol uczestników przy podejmowaniu decyzji, jakie drinki podać na weselu.

Jaki alkohol kupić na wesele? Oto lista niektórych popularnych opcji:

– wino, 

– piwo, 

– szampan, 

– cydr, 

– inne alkohole (wysokoprocentowe) takie jak whisky, wódka, gin.

Jakie koktajle powinieneś przygotować na swój ślub?

Wesela to czas świętowania, a czy jest lepszy sposób na świętowanie niż koktajle? Koktajle to świetny sposób, aby ludzie rozmawiali i cieszyli się chwilą. Stwarzają też świetne okazje do robienia zdjęć.

Należy pamiętać, że przy wyborze opcji alkoholowych na wesele nie chodzi tylko o gust czy upodobania – chodzi również o to, co polubią lub będą mogli cieszyć się Twoi goście. Dobrze jest polegać na odpowiednim punkcie i zakupić go w taniej hurtowni alkoholowej – nie dość, że wybierzesz dobrej jakości trunki, to jeszcze zaoszczędzisz na wydatkach związanych ze ślubem i weselem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*