Jak odzyskać ważne dokumentu z sejfu, który uległ awarii?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W szafach pancernych i sejfach zabezpieczeniem są zamki mechaniczne lub elektroniczne. W ten sposób chronione są w firmach dokumenty, papiery wartościowe i akta osobowe przed dostępem osób niepowołanych. Powstaje jednak problem, gdy popsuje się zamek kluczowy, zawiedzie mechanizm szyfrowy, nie zostanie w porę wymieniona bateria zasilająca zamek elektroniczny, albo zaginie klucz lub unikatowa karta zbliżeniowa zastępująca kombinację kodu. Wówczas staje się niemożliwe otwarcie sejfu i dotarcie do jego zawartości. Jak można otworzyć sejf bez ingerencji w jego strukturę?

Potrzebny jest wykwalifikowany specjalista

W przypadku, gdy konieczne jest awaryjne otwieranie sejfów Warszawa to miasto, w którym znajdziemy wielu fachowców. Pomogą oni bez naruszenia obudowy i zawartości sejfu. Stosują oni nowoczesny sprzęt umożliwiający bezinwazyjne odblokowanie zamków mechanicznych i elektronicznych w różnego typu urządzeniach zabezpieczających. Usługa jest wykonywana profesjonalnie bez względu na to, od jakiego producenta pochodzi sejf. W zależności od tego, jaka była przyczyna awarii, fachowcy mogą po otwarciu dorobić nowy klucz, zamontować sprawny zamek mechaniczny albo zmienić kod szyfrowy.

Korzyści dla firmy

Bezinwazyjne otwieranie umożliwia odzyskanie ważnych dokumentów z sejfu, który uległ awarii. Pozwala też firmie uniknąć kosztów związanych z zakupem nowego sprzętu w przypadku uszkodzenia powstałego przez ingerencję osób niekompetentnych. Jeśli zamki zostaną wymienione na zabezpieczenia najnowszej generacji, firma ma gwarancję, że wszelkie wartościowe rzeczy będą w sejfie skutecznie chronione.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*