Jak dopasować bieliznę pod sukienkę XXL?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Puszyste kobiety mają zwykle problem nie tylko z dopasowaniem odpowiedniego stroju, ale również bielizny. Mylny jest pogląd mówiący o tym, że zbędne kilogramy ukrywa się pod luźnymi sukienkami. Kobiety puszyste mogą wyglądać zjawiskowo, jednak warto by zadbały o dobór odpowiedniego stroju i bielizny, która zatuszuje mankamenty urody.

Jaka bielizna dla puszystych kobiet?

Problemem puszystych kobiet jest nadmiar tkanki tłuszczowej, która odkłada się w mało pożądanych miejscach – mogą być to uda, brzuch i tzw. boczki. Odpowiednio dobrana bielizna może nieco skorygować mankamenty urody, spłaszczając brzuch, modelując pośladki czy uda. Kobiety powinny sięgać po sprawdzone modele bielizny, które są wykonane z naturalnych materiałów, a przy tym zapewniają odpowiednią elastyczność. Bieliznę różnego rodzaju można znaleźć w sklepie internetowym np. pod adresem https://xl-ka.pl/17-bielizna.

Jakie są rodzaje bielizny dla puszystych?

Kobieta puszysta może wybierać wśród bielizny różnego typu. Sukienka XXL dobrze leży na specjalnych body wyszczuplających, które niwelują boczki, kształtują pośladki czy brzuch. Dzięki temu można pozbyć się mankamentów figury, które nie wyglądają do końca zgrabnie. Kobiety mają do dyspozycji również majtki wyszczuplające, kształtujące pośladki i dolną część brzucha. Dostępne są również specjalne gorsety wyszczuplające brzuch, czy rajstopy kompresyjne dedykowane dla pań z obfitymi udami. Co ważne, bielizna XXL jest niewidoczna spod ubrania, dlatego nie trzeba się martwić, że będzie widoczna pod obcisłą sukienką.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*