Co nosić, by być eleganckim?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wbrew pozorom bycie eleganckim nie oznacza noszenia drogich ubrań z najnowszej kolekcji. Aby wyglądać dobrze, należy przede wszystkim zadbać o to, aby to co zakładamy, było zawsze czyste i idealnie wyprasowane. Ponadto warto mieć podstawową wiedzę na temat tego, jakie elementy garderoby można razem łączyć, a jakie wyglądają lepiej, kiedy nie nosi się ich razem. Oto kilka niezbędnych wskazówek, które odpowiednio wykorzystane mogą pomóc stworzyć elegancki wizerunek.

Jak łączyć ze sobą ubrania?

Sama koszula z mankietami na guziki oraz skórzane buty nie sprawią, że cała stylizacja będzie wyglądać elegancko. Natomiast niewątpliwie spowodują, że stworzenie całego outfitu stanie się łatwiejsze. Dzięki tym dwóm elementom można wykreować stylizację, która będzie idealna na co dzień. Wystarczy założyć dobrze skrojone dżinsy i modne dodatki, takie jak skórzany pasek i ciekawy zegarek. Elegancja nie musi być sztywna!

Jak natomiast łączyć ze sobą ubrania, jeśli chcemy przygotować się na wesele lub większe wyjście? Z oczywistych powodów w tym przypadku lepiej swoje dżinsy pozostawić w szafie. Jeśli nie czujesz się zbyt pewnie w modzie, warto postawić na klasyczny garnitur, który można przełamać ciekawymi dodatkami. W tym celu świetnie sprawdzi się pomarańczowy krawat lub mucha we wzorki. Taki zabieg sprawi, że cała stylizacja będzie wyglądać elegancko, ale jednocześnie zwróci na siebie uwagę. Przy okazji klasycznego garnituru warto także poeksperymentować z innymi dodatkami, takimi jak pasek czy zegarek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*