Ciekawe pomysły na ozdobę pokoju dziecięcego

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Trendy w przypadku wystroju wnętrz zmieniają się jak w kalejdoskopie. Dotyczy to również przestrzeni dla dzieci. Pragniemy, by nasze maluchy miały stylowe i ładne pokoje, ale mało kogo stać na nieustanną wymianę mebli i tekstyliów. Na szczęście producenci dekoracji przychodzą nam na pomoc, oferując naklejki ścienne.

Wybierając delikatne dmuchawce lub kwiaty, stworzymy idealny pokój dla dziewczynki. Decydując się na samochody albo leśne zwierzęta, w prosty sposób udekorujemy pomieszczenie przeznaczone dla chłopca. Mały odkrywca będzie zachwycony mapą imponujących rozmiarów, a przyszła tancerka baletowa zakocha się w pointach widniejących nad jej łóżeczkiem. Nie wkładając w to przesadnego wysiłku, całkowicie odmienimy charakter danej przestrzeni, a gdy ozdoba nam się znudzi, szybko i bez problemu pozbędziemy się jej ze ściany. Wiele firm oferuje również inne gadżety dekoracyjne o motywach podobnych do tych widniejących na proponowanych naklejkach. Dzięki doborowi nawiązujących do siebie elementów stworzymy ładne, efektowne dla najmłodszych, spójne wnętrze.

Gdzie kupić naklejki na ścianę

Tego typu dekoracje najszybciej znajdziemy w Internecie. Jak grzyby po deszczu powstają firmy produkujące naklejki ścienne w formie postaci z bajek, rysunkowych zwierzątek, chmurek lub tekstów, takich jak np. śmieszne powiedzonka. Na rynku znajdziemy różny przedział cenowy tych ozdób, zależny od ich wielkości i stopnia zaawansowania grafiki. Zazwyczaj najdroższą opcją są duże, autorskie projekty i w tym przypadku musimy liczyć się z kosztem kilkuset złotych. Mimo wszystko jest to ciekawy i prosty sposób na dekorację dziecięcego pokoju.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*