Wyraziste spojrzenie w kilku prostych krokach

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Oczy to element twarzy, na który najczęściej zwracamy uwagę w relacjach z innymi osobami. Podczas rozmowy utrzymujemy kontakt wzrokowy, sygnalizując w ten sposób swoje zainteresowanie i zaangażowanie. Nierzadko próbujemy również wyczytać z nich emocje drugiego człowieka. Nic więc dziwnego, że lepiej czujemy się, gdy nasze oczy są umiejętnie podkreślone. Pomogą nam w tym odpowiednie kosmetyki i akcesoria. W co warto się zaopatrzyć?

Podkreślone spojrzenie

Aby nadać swoim oczom wyrazistości dobrze będzie zacząć od wykonania henny brwi oraz rzęs. Takie rozwiązanie sprawi, że zaoszczędzimy sporo czasu na codziennym przyciemnianiu brwi przy pomocy kredki lub cienia, a nasze rzęsy będą prezentować się naturalnie, choć będą znacznie bardziej zauważalne. Wszystko to, co niezbędne do zrobienia henny znajdziemy na stronie https://noblelashes.pl/c/20/henna-brwi-i-rzes.html. Jest to na tyle proste, że nie powinno sprawić nam żadnych kłopotów.

Efekt miliona długich i gęstych rzęs

Jeśli zbliża się wyjątkowa okazja i pragniemy cieszyć się olśniewającym wyglądem, zwyczajny tusz może nie wystarczyć. Wtedy doskonałą opcją będzie sięgnięcie po zestaw do przedłużania rzęs, który zapewni nam spektakularny efekt godny prawdziwej gwiazdy filmowej. Najczęściej zawiera on pojedyncze kępki lub kompletne rzęsy na pasku i klej. Tutaj wymagana będzie już nieco większa precyzja, która jest niezbędna do tego, by właściwie przykleić rzęsy do powiek. Jest to jednak jak najbardziej możliwe, a praktyka czyni mistrza.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*