To musisz wiedzieć o e-papierosach

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Papierosy elektroniczne to bezdyskusyjnie lepsza alternatywa tradycyjnych papierosów nikotynowych. Przede wszystkim papierosy analogowe zawierają ponad 4 tysiące szkodliwych substancji rakotwórczych przez co można powiedzieć, że jest to czysta trucizna zarówno dla palacza czynnego, jak i biernego. E-papieros jest całkowicie pozbawiony substancji smolistych, a głównie wykorzystywanym związkiem jest glikol propylenowy, który według badań jest uznawany za substancję nieszkodliwą dla organizmu. Dodatkowo zawartość nikotyny w e-papierosie można swobodnie regulować, więc będzie idealnym rozwiązaniem dla osób chcących stopniowo rzucić palenie.

Mechanizm działania

Obecnie na rynku gama produktów jest coraz większa. Możemy wybierać wedle uznania w kształtach, kolorach i różnych parametrach technicznych e-papierosa. Działanie urządzenia opiera się na wytwarzaniu pary wodnej przez atomizer zasilany baterią. Para wodna przechodzi przez zbiornik z liquidem, czyli mieszanką zawierającą nikotynę wraz z wybranym przez nas aromatem. Liquidy możemy zakupić w sklepach stacjonarnych lub internetowych jak np. na https://liquider.eu/7-liquidy. Zazwyczaj znajdziemy najpopularniejsze smaki owocowe, ale również mniej standardowe np. zielona herbata, kawa lub napój energetyczny.

Zatem jeśli jesteś użytkownikiem tradycyjnych papierosów warto zmienić nawyki i zakupić e-papierosa. Będzie to przede wszystkim przysługa dla Twojego organizmu, ale również dla portfela i środowiska. Warto jednak zaznaczyć, że produkt jest przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*