Strój na randkę, który zawsze się sprawdzi

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Bez względu na etap związku, randki są czymś przyjemnym i potrzebnym. Pozwalają przełamać codzienną rutynę, porozmawiać i nacieszyć się wzajemnym towarzystwem. Na randki trzeba zatem chodzić w imię trwałości relacji. Warto też mieć pod ręką kilka strojów, które zawsze sprawdzą się przy takiej okazji.

Sukienki i spódnice

Kobiety powinny jak najczęściej zakładać na randki spódnice bądź sukienki wieczorowe. W takich ubraniach prezentują się najbardziej atrakcyjnie, ku uciesze swojego partnera. W szafie najlepiej mieć zarówno proste, uniwersalne modele, jak i sukienki wieczorowe. Być może niektórym eleganckie stroje wydadzą się czymś przesadzonym. Przecież do kina czy pobliskiej knajpki można iść w codziennych ubraniach. Faktycznie, ale czasami warto wybrać się do miejsca znacznie rzadziej odwiedzanego. Eleganckiej restauracji, teatru, a nawet opery. Tam wypada mieć na sobie coś stylowego.

Spodnie i wygodna koszulka

Nie wszystkie randki odbywają się w eleganckich lokalach. Wiele par spotyka się na mieście, chodzi na kręgle czy pizzę. W takim wypadku nadmierne strojenie się nie jest wskazane. Najważniejszą zasadą dobrej prezencji jest przecież dopasowanie ubrania do okazji. Wygodne jeansy uzupełnione prostym bazowym topem to także dobre rozwiązanie na randkę. O ile sprzyjają temu okoliczności. Jeżeli partner planuje zrobić niespodziankę, najbezpieczniej założyć natomiast prostą małą czarną. A do sukienki dobrać nierzucające się w oczy dodatki, ewentualnie bardziej krzykliwą kurtkę dżinsową.

Artykuł stworzony we współpracy ze sklepem Imesia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*