Akcesoria do tabletu, które sprawdzą się w podróży

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Tablet kojarzy się nam zazwyczaj z trochę większym telefonem. Czymś co mieści się gdzieś pomiędzy smartfonem a laptopem. Zbyt duży by wygodnie dzwonić i zbyt mały by długo na nim pracować. Najczęściej bywa wykorzystywanym do gier, oglądania filmów lub czytania książek w czasie podróży. Tablet w podroży jest jednak mało praktyczny dla osób które oprócz rozrywki chciały by także zająć się pracą. Klawiatura dotykowa jest mała i ogranicza pole widzenia tekstu, a pisanie na leżącym tablecie jest zwyczajnie niewygodne. Rozwiązaniem są odpowiednio dobrane akcesoria

Jak przygotować tablet do podróży?

Etui na tablecie najczęściej posiada każdy z nas. Materiałowe, silikonowe, w formie książeczki lub zwykłego pokrowca. Zazwyczaj służy ono użytkownikowi do ochrony tabletu przed uszkodzeniami. Jeśli chcemy tylko wygodnie oglądać filmy wystarczy zakupić etui odpowiednio składane, które w razie potrzeby zamienia się w podstawkę do ekranu.

W wypadku jednak gdy potrzebujemy stworzyć dokument, sama podstawka to za mało. Tu bardzo pomocna może okazać się przenośna klawiatura do tabletu, podłączana za pomocą gniazda micro usb. Obecnie na rynku dostępne są wersje etui łączące w sobie wszystkie te zalety. Wbudowana w etui klawiatura stworzy z naszego tabletu mini laptop, na którym można wygodnie pracować, a specjalnie wmontowane podstawki lub paski spinające pozwolą nam utrzymać ekran w odpowiedniej pozycji. Wyposażeni w tak rozbudowane opakowanie na nasz tablet możemy spokojnie wyruszać w długą podróż w której w zależności od potrzeb będziemy pracować lub oddawać się rozrywce.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*