3 nietypowe gadżety, o których jeszcze nie słyszałeś!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy z nas kocha swoje gadżety. Od smartfonów po tablety, mamy wszystkie najnowsze technologie na wyciągnięcie ręki. Ale co z niektórymi z tych innych fajnych gadżetów, o których być może nigdy nie słyszałeś? W tym krótkim artykule przeczytasz o najfajniejszych gadżetach, o których prawdopodobnie nigdy nie słyszałeś!

Termofor

Pierwszym nietypowym gadżetem jest termofor. Termofory to urządzenia, które ogrzewają Cię po wlaniu do nich gorącej wody. Jest wiele różnych rodzajów termoforów, od bardzo prostych, po naprawdę nietypowe i ekstrawaganckie. Na przykład termofory z pestek wiśni.

Przenośny masażer

Masażery pleców to świetny sposób na relaks i uwolnienie się od stresu. Można ich używać w dowolnym miejscu i czasie i zazwyczaj są zasilane bateriami. Obecnie na rynku istnieje wiele różnych rodzajów masażerów pleców, z których każdy ma swoje zalety i wady.

Większość masażerów pleców działa poprzez wibrację lub rolowanie napiętych mięśni pleców. Pomaga to rozluźnić te mięśnie i zmniejszyć napięcie w ciele. Niektórzy używają ręcznych masażerów pleców, inni wolą elektryczne, ponieważ oferują one większą moc i precyzję w ukierunkowaniu na konkretne obszary napięcia lub bólu.

Uchwyt na kubek

Samochodowy uchwyt na kubki to bardzo przydatne akcesorium w Twoim samochodzie. Dzięki niemu możesz trzymać swoje napoje i przekąski w pobliżu, dzięki czemu nie musisz opuszczać swojego siedzenia, aby je zdobyć.

Samochodowe uchwyty na kubki są zwykle wykonane z twardego plastiku lub metalu, chociaż niektóre są wykonane z silikonu. Są one zaprojektowane tak, aby utrzymać kubki bez robienia hałasu lub rozlewania czegokolwiek na podłogę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*