3 ciekawe pomysły na prezenty dla prawdziwych mężczyzn

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wielkimi krokami zbliża się grudzień, a co za tym idzie okres, w którym jest pełno okazji aby obdarowywać najbliższych prezentami. Pojawia się jednak problem, co podarować bliskiemu mężczyźnie. Jeśli wszystkie najpopularniejsze propozycje zostały już wykorzystane. W tym artykule przedstawione zostaną trzy, oryginalne, propozycje na prezent dla prawdziwego mężczyzny.

Skoro nie portfel i perfumy, to co?

Dla mężczyzny zafascynowanego starą, radziecką bronią, świetną opcją może okazać się dekoracyjna replika pistoletu maszynowego PPSH-41, znanego jako Pulemiot Szagina, dostępną m.in. na witrynie https://www.zbrojownia.pl/. Jest to radziecki pistolet, który został wprowadzony do Armii Czerwonej w 1941 roku. Był on niezwykle popularny. Na jego powszechność wpływało wiele czynników, przede wszystkim fakt, że był niezwykle tani w produkcji, a do jego wykonania nie potrzeba było wysoce specjalistycznych narzędzi, dzięki czemu można było go produkować nawet w małych firmach.

Kolejna propozycja to zestaw do pielęgnacji brody. Zapuszczenie długiej, gęstej i zadbanej brody to nie lada wyzwanie. Dlatego warto wesprzeć mężczyznę w tej kwestii i podarować mu sprawdzony zestaw kosmetyków, które zadbają o jego zarost. Łatwo znaleźć zestawy prezentowe, które zaprojektowane są w taki sposób, że kompleksowo dbają o wszystkie etapy pielęgnacji.

Ostatnią przygotowaną propozycją jest skórzana bransoleta z grawerem. Jest to bardzo efektowny, a dodatkowo niezwykle męski dodatek. Na rynku dostępne są modele w wielu kolorach, takich jak czarny, złoty, srebrny. Na metalowej blaszce można wykonać od środka grawer, który będzie widoczny jedynie dla osoby noszącej bransoletę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*